W naszym studiu fotograficznym zrobicie Państwo zdjęcia do legitymacji, paszportów, dowodów i innych dokumentów na dzień następny do odbioru lub Expresowo w ciągu 5 minut.
Zdjęcia studyjne - portrety, sesje ślubne i okolicznościowe: komunie, chrzty oraz plenerowe i reportażowe.
Wywołujemy negatywy barwne, czarno – białe oraz APS. Robimy powiększenia z negatywów 135 i APS od formatu 9-13 do 21-30.Polecamy zdjęcia z nośników cyfrowych w standartowych formatach lub dużych od 30-40 cm do formatu 124-245cm. Wykonujemy też reprodukcje i rekonstrukcje starych fotografii. Współpraca z firmą OPAL w Lublinie daje nam możliwość wykonywania zdjęć na porcelanie i krysztale w kolorze, w sepii i czarno –białych.


Historia jednego z najstarszych zakładów fotograficznych w naszym mieście sięga 1956 roku.
Właśnie w tym roku Studio Fotograficzne FOTO-AS otwiera swoje podwoje na ulicy Armii Czerwonej. Właścicielem i fotografem w jednej osobie jest Feliks Trebliński.
Jego przygoda z fotografią zaczęła się 1950 roku w Dzierżoniowie. Tu kończy dwuletnią szkołę fotograficzną i wraz z innymi absolwentami tworzy spółdzielczy zakład fotograficzny. Aparatem mieszkowym obiektywem Xsenar 1;4,5 na szklanych płytkach tworzy portrety rodzinne i zdjęcia do dokumentów. W 1953 roku przenosi studio do Stargardu Szczecińskiego na ulicę Buczka. Zakład Fotograficzny FOTO-AS działa niezmiennie od 54 lat wpisany w architekturę ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego. Przez 57 lat pracy fotografa Feliks Trebliński uwiecznił na fotografiach całe pokolenia Stargardzian. Nauczył zawodu niezliczone rzesze uczniów.
Moje początki to rok 1988. Ciemnia fotograficzna i nauka rzemiosła u boku Mistrza. Ale też wielka pasja fotografowania.
                                                                                                                                                   ZAPRASZAMY!
Wykonanie: Planfirm.pl